Kripto Sesli Haber | Balinalar Bir Gecede 2,5 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Ekledi ekonomi yorumları

Kripto Sesli Haber | Balinalar Bir Gecede 2,5 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Ekledi #Kriptoparahaberleri Kripto para haberleri

#BTCHabertv #bitcoinanaliz #altcoinanaliz #btc #kripto

55 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

2,5 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Bir Gecede En İyi Balinalar Tarafından Yakalandı, İşte Olanlar
SHIB balinaları, en sevdikleri kripto para birimini agresif bir şekilde biriktirmeye devam ediyor

U.Today’in özel izni ile yayınlanmıştır orijinal metni okumak için bağlantıyı tıklayın
https://u.today/25-trillion-shiba-inu-shib-grabbed-by-top-whales-overnight-heres-what-happened ( Haberler, Fiyat Analizi, Ticaret Rehberi, Kripto )
_______________________________________________________________________
WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından sağlanan veriler, son 24 saat içinde Ethereum zincirindeki en iyi balinaların Shiba Inu zulalarını büyük ölçüde artırdığını ve ona trilyonlarca meme jetonu eklediğini gösteriyor. Cüzdanlara 31 milyon dolar değerinde SHIB eklendi WhaleStats’a göre, son 24 saat içinde, piyasa değeri açısından en popüler ikinci meme parası olan Shiba Inu’nun ABD doları değeri 578.489.756 dolardan 624.917.962 dolara yükseldi. Bu, toplu SHIB zulalarının 2.534.750.613.246 Shiba Inu arttığı anlamına geliyor. Böylece meme coin, Ethereum ve USDT stablecoin’in ardından en çok tutulanlar arasında üçüncü sırayı almaya devam ediyor.
Shibarium lansmanı Sevgililer Günü’nde bekleniyor U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, Shiba Inu Shytoshi Kusama’nın baş geliştiricisi, Twitter’daki biyografisine, Shibarium’un beta sürümünün başlatılmasına yönelik son adımların şu anda atıldığını öne süren bir metin ekledi.
O metinde, içinde Shibarium’un topluluğa sunulacağı “kalp şeklinde bir kutudan” bahsetmişti. Önde gelen birçok SHIB hesabı, bu belirsiz ipucunu tam yayın günü olarak kabul etti – 14 Şubat, Sevgililer Günü.
Bu haber üzerine hem SHIB hem de BONE tokenlerinin fiyatı yükseldi. SHIB, son 24 saatte yaklaşık %6 arttı ve şu anda 0,00001211 $’dan işlem görüyor. BONE, Shibarium’daki işlemleri güçlendirecek tokendir, yerel bir yüksek seviye olan 1,5 $’a yükseldi ve toplam 28.000’den fazla yeni kullanıcı ekledi.
_______________________________________________________________________
Shiba Inu, Shibaswap, Bone Token, kripto paralar ile ilgili, son dakika haberleri, analizleri, yorumları bu kanalda bulabilirsiniz, bir sonraki Shiba Inu haberini kaçırmamak, için lütfen abone olun.
Shiba Inu Haberleri, Shiba Son Dakika, Shiba Son Dakika Haberi, Shiba Yakım Haberleri, Shiba Yakım, Shiba Nereden Alınır, Shiba Stake,Shibaswap, shibarium ne zaman
_______________________________________________________________________
Sorumluluk Reddi, Bu videoda verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir,
finansal tavsiye, ticaret tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlıdır,
video içeriğinin hiçbirini yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmemelisiniz.
Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce mali danışmanınızdan bilgi alın.

#kriptoseslihaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir