ELON MUSK “BU ALTCOIN AY’A” DEDI VE FIYAT FIRLADI! / DOGECOIN ANALIZ SON DAKIKA kripto para analiz

ELON MUSK “BU ALTCOIN AY’A” DEDI VE FIYAT FIRLADI! / DOGECOIN ANALIZ SON DAKIKA #kriptoparaanaliz kripto para analiz

#bitcoin #eth #ethereum #dogecoin #crypto #kriptopara

220 Kişi Okudu – 16 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Elon Musk, yeni açıklamalarıyla altcoin piyasasını hareketlendirdi. Twitter toplantısında yaptığı açıklamalar yazım sırasında %5’in üzerinde fiyatlanıyor.

Tesla CEO’su yeni bir Twitter toplantısında Dogecoin hakkında açıklamalara yer verdi. Kendisine yöneltilen Bitcoin hakkında bir soruya “Dogecoin aya” şeklinde yanıt verdi. Musk, yeni satın aldığı Twitter’in Dogecoin’i benimseyeceğini söylüyor. Açıklamalarında, platformun Dogecoin ile işlem yapmayı koflaştırmayı hedeflediğini dile getirdi. Twitter’ın kripto ödemelerine izin verip vermeyeceği sorulduğunda Dogecoin ve diğer tüm kriptolar için yolun açık olduğunu söyledi.

DOGE fiyatı Musk’ın entegrasyonu netleştirmesinin ardından şu anda %5’in üzerine yükseliyor. Bu arada, Musk’ın Twitter için kripto ödemelerini önümüzdeki hafta tamamlaması bekleniyor. Haber üzerine DOGE kısa sürede yeni alıcıların akını gördü. Yazım sırasında 0.10 dolar bölgesinin üzerinde işlem görüyor.

Musk’ın Ekim ayının sonunda Twitter’ı resmen satın alması Dogecoin fiyatında %150’in üzerinde ralliyi tetiklemişti.
Dogecoin’e yönelik bir diğer adımda, eski ABD kongre üyesi David Gokhshtein, meme coin’e olan desteğini yeniledi. 3 Aralık’ta attığı tweet’te yılın boyunca bir dizi tweet’in ardından tekrar Dogecoin’e yer verdi.

Kripto fenomeni, daha önceki tweet’lerinde çantalar dolusu DOGE tuttuğunu ve fırlamasını beklediğini yazmıştı. Bununla birlikte, desteklediği tek meme parası bu değil. Portföyünde ayrıca piyasa değerine göre ikinci en büyük meme token olan Shiba Inu var.

DOGE şu anda piyasa değerine göre en büyük 8.kripto para birimi olarak konumlanıyor. Rallisi kabaca Ekim ayının sonunda Twitter haberleriyle başladı. Kasım ayında düştükten sonra bu sefer Musk’ın yeni akıllı telefon üreteceği haberleriyle yükselişe geçti. Elon Musk’ın Android ve iOS uygulama mağazalarının Twitter uygulamasını kaldırması durumunda “alternatif bir akıllı telefon” başlatabileceğine dair tweet’inde yüzde 20’den fazla arttı.

Görünüşe göre DOGE yatırımcıları, bunun Dogecoin’in küresel olarak benimsenmesi için mükemmel bir şans olacağına karar verdi. Ancak Twitter’ın gerçekten de App Store ile bazı sorunları var. Musk, Apple CEO’su Tim Cook ile bizzat görüşerek meseleyi halletti. Genel olarak, DOGE geçen hafta yüzde sekiz daha ekledi. Şu anda en son haberleri %5’in üzerinde sürdürüyor. En büyük meme coin, zirvesinden %90’dan fazla değer kaybettikten sonra Twitter haberleri sayesinde toparlanma fırsatı buldu.
dogecoin analiz güncel,dogecoin analiz,dogecoin,dogecoin yorum,doge son durum,doge analiz,doge,dogecoin son durum,doge coin,doge yorum,dogecoin son dakika,dogecoin analiz son dakika,doge coin son durum,dogecoin 1 dolar olurmu,dogecoin alınırmı,dogecoin hedef,dogecoin ne olur,doge coin analiz,dogecoin düşermi,dogecoin alınır mı,dogecoin hedef kaç,doge coin teknik analiz,dogecoin doge coin yorum,dogecoin nedir,kripto para,bitcoin son durum,dogecoin yükselir mi,doge coin analizi,dogecoin nasıl alınır,doge teknik analiz,dogecoin yükselirmi,doge analiz son dakika,elon musk,elon musk dogecoin,elon musk doge,dogecoin analiz yeni,doge coin elon musk,dogecoin elon musk,elon musk twitter,doge son dakika,dogecoin news today,doge coin twitter,doge coin yorum,teknik analiz,dogecoin elon musk son dakika,dogecoin elon musk ilişkisi,dogecoin son dakika haberleri,doge coin son dakika,doge coin hedef,altcoin haberleri,coin analiz,dogecoin canlı,dogecoin live,doge nedir,kripto para haberleri,dogecoin canlı analiz,dogecoin yükselecek mi,doge coin haber,doge coin acil,doge coin yükselirmi,doge coin alınır mı,son durum doge,doge coin 2025,doge coin 2022,doge elon musk,dogecoin artar mı,shiba doge elon musk,dogecoin geleceği,dogecoin analysis bu altcoin projeleri deyer kazanabilir,altcoin tavsiye,bitcoin analiz,yükselecek coinler,kripto para analizi,en iyi altcoinler,2022 altcoin sepeti,kripto para haberleri,altcoinler,altcoin son durum,bitcoin son durum,kripto analiz,altcoin tavsiyeleri,altcoin haberleri,potansiyeli olan coinler,hangi altcoin almalıyım,altcoin önerileri,coin analiz,bitcoin teknik analiz,altcoin sepeti binance,altcoin sepeti nasıl yapılır,altcoin haberleri son dakika,bitcoin ve altcoinler,expert para,teknik analiz,yükselecek altcoin,bitcoin yükselecek mi,yeni altcoin sepeti,bitcoin son dakika,altcoin analizleri 2022,altcoin önerileri 2022,hangi altcoin alınmalı,milyoner yapabilecek altcoinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir